Rafting i kanjoning

🏕️ Dva noćenja, 🍽️ šest obroka, 🌊 rafting Tarom i 💦 kanjoning kroz Hrčavku – adrenalinska avantura u netaknutoj prirodi!


Nakon uzbudljivog raftinga, drugi dan vas vodi u srce NP Sutjeska, kroz kanjon Hrčavke! 🌿 Skačite u kristalna jezera, klizite niz prirodne tobogane i spuštajte se niz slapove uz konopce! 🚀

Kako izgleda ovaj program?

PRVI DAN: dolazak

Dolazak u kamp, check-in

U kamp možeš doći kad god želiš, ali u sobe se ulazi od 18h. Gosti imaju besplatan parking i mogu koristiti bazen tokom boravka. WiFi je dostupan svuda u kampu.

Na recepciji će te dočekati naše osoblje, pokazati ti smještaj i objasniti sve što trebaš znati. Tu su 24h dnevno za sva pitanja.

Postoje tri vrste soba:

  • COMFORT – najudobnije, s privatnim kupatilom,
  • STANDARD – klasične sobe s privatnim kupatilom,
  • BASIC – jednostavne sobe s dijeljenim kupatilom.

Smještaj biraš prilikom rezervacije, a od njega zavisi i cijena. Kako sobe izgledaju možeš vidjeti na sajtu pod linkom SMJEŠTAJ.

Ako dođeš ranije, možeš uživati na bazenu, u restoranu ili otići na neki kratki izlet.

Večera, druženje

Večera počinje u 20h i nudi domaće specijalitete – roštilj, gulaš, ćufte, pastrmku, pite, salate i još mnogo toga, i to u neograničenim količinama – jedeš koliko želiš! Ako si vegan, vegetarijanac ili imaš posebne zahtjeve, samo nam javi unaprijed.

Poslije večere slijedi druženje uz vatru, a petkom i subotom imamo muziku uživo. Svirke počinju malo iza 21h i traju do 1h, nakon čega sve gasimo i odlazimo na spavanje.

DRUGI DAN: dan za rafting

Jutro, doručak

Doručak počinje u 7:30h vikendom i od 8:00h ili 8:30h radnim danima.

Pošto ćeš danas veslati, doručak je jak i kvalitetan – služe se domaća jaja, zelengorska pršuta i slanina, kobasice, gatački kajmak, sir sa Durmitora, med iz kanjona Tare, domaći hljeb i uštipci.

Za one koji vole laganiji doručak, tu su žitarice, puter i domaći voćni namazi od višnje, jagode i kupine.

Pripeme za rafting

Posle doručka krećemo sa pripremama za rafting. Vodiči će vam podijeliti opremu i održati kratku sigurnosnu obuku – kako da maksimalno uživate i budete bezbjedni.

Nakon toga, dobijate raspored po čamcima, pa sjedamo u kombije i terenska vozila i krećemo ka startnoj tački. Vožnja traje oko 1h 15min.

Važno: Alkohol i opijati su strogo zabranjeni prije i tokom raftinga. Ako budete pod uticajem, nećemo vas povesti na spust.

RAFTING TAROM

Sad dolazi ono zbog čega si ovde – rafting avantura počinje!

Već si upoznao svog vodiča i naučio osnovna pravila, a sada sjedamo u čamce i krećemo niz Taru. Čeka te 20 km rijeke, preko 30 brzaka, prskanja i adrenalina! Spust traje između 1.5h i 4h, u zavisnosti od vodostaja – u proljeće je voda brža i divlja, dok ljeti nivo opada i tura traje duže.

Na pauzama možeš skakati sa stijena, kupati se, obići vodopade, a svraćamo i na pješčanu plažu kod Brke na piće, uštipke i palačinke. Pred kraj ture, proći ćemo kroz tačku gdje se Tara i Piva spajaju u Drinu – jedinstven prizor!

Spust završavamo u kampu, gdje vraćamo opremu. Sigurnost je na prvom mjestu – pratiće nas safety kajakaš, a tu je i foto kajakaš koji pravi sjajne slike na najatraktivnijim dijelovima rijeke – nešto što dobijaš samo kod nas!

Ručak

Rafting je gotov, oprema vraćena, tuširanje završeno – vrijeme je za klopu! Sigurno si gladan kao vuk nakon veslanja i adrenalinske vožnje niz rijeku.

U restoranu te čeka bogat ručak – počinjemo sa telećom i povrtnom čorbom, a zatim slijedi prava gozba: teletina ispod sača, pekarski krompir, šnicle, piletina, mućkalice, punjene paprike, pasulj, svadbarski kupus i još mnogo toga, uz razne priloge, salate, kolače i voće.

Poslije ručka možeš odmarati na bazenu uz koktel ili, ako još imaš energije, odabrati neku dodatnu avanturu iz naše ponude!

Večera, druženje i zabava

Večera počinje u 20h i ponovo te čeka obilje domaćih specijaliteta. Ako si kod nas drugu noć, potrudićemo se da promijenimo meni i dodamo nešto novo što još nisi probao.

Ako si ovde vikendom, svirka počinje malo iza 21h i traje do 1h, kada sve gasimo i odlazimo na spavanje.

TREĆI DAN: kanjoning Hrčavkom

Jutro, doručak

Kao i juče, i danas te čeka ozbiljan posao ali u kanjonu Hrčavke, te i ovog puta doručak mora biti dobar i obilan, i to ćeš i dobiti – uštipci, zelengorska pršuta i slanina, domaće kobasice, domaća jaja, sir i kajmak, med, džem.. Svega u izobilju.

KANJONING HRČAVKA

Spremi se za pravu divlju avanturu kroz jedan od najimpresivnijih kanjona ovog dijela Evrope – kanjon Hrčavke u Nacionalnom parku Sutjeska. Tura počinje iz našeg kampa, odakle krećemo terenskim vozilima prema kanjonu. Na lokaciji nas čekaju profesionalni vodiči, spremni da te provedu kroz spektakularne pejzaže kakve rijetko gdje možeš vidjeti.

Prije nego što zakoračimo u kanjon, preuzimamo specijalizovanu opremu koja uključuje termalna odijela, kacige, specijalne čizme i sigurnosne pojaseve sa karabinjerima i konopcima. Naši vodiči će detaljno objasniti kako se oprema koristi, nakon čega slijedi kratka pješačka tura do ulaza u kanjon – mjesto gdje počinje prava avantura!

A onda… ulazak u potpuno drugi svijet. 🌊 Uzak kanjon sa strmim liticama, bazenima kristalno čiste vode, prirodnim toboganima isklesanim u stijenama i vodopadima koji oduzimaju dah. Tokom prolaska kroz kanjon, biće skokova u duboke bazene, spuštanja niz konopce, provlačenja kroz uske prolaze i klizanja niz vodene kaskade. Sve to u savršenom skladu sa prirodom, dok kroz stijene odjekuje žubor rijeke i smijeh ekipe.

Kao kruna ture, dočekuje nas veličanstveni vodopad Skakavac, jedno od najljepših mjesta u cijelom kanjonu. Tu pravimo kratku pauzu, upijamo energiju prirode, a zatim slijedi izlazak iz kanjona, presvlačenje i povratak u kamp, gdje nas čeka ukusan ručak – zaslužen nakon ovakve avanture!

🔥 Savršeno za sve koji žele osjetiti pravu divljinu i adrenalinsku avanturu!

Ručak

Tura je gotova, oprema vraćena, tuširanje završeno – vrijeme je za klopu! 

U restoranu te čeka bogat ručak – počinjemo sa telećom i povrtnom čorbom, a zatim slijedi prava gozba: teletina ispod sača, pekarski krompir, šnicle, piletina, mućkalice, punjene paprike, pasulj, svadbarski kupus i još mnogo toga, uz razne priloge, salate, kolače i voće.

Poslije ručka možeš odmarati na bazenu uz koktel ili…

BESPLATNO NOĆENJE

Ako rezervišeš program koji uključuje rafting i kanjoning turu, od nas dobijaš još jedno noćenje potpuno besplatno! 🎁

Zamisli ovo: dva dana ispunjena adrenalinom – prvo rafting niz Taru, zatim kanjoning Hrčavkom kroz NP Sutjeska, totalno drugačije iskustvo. Nakon toliko uzbuđenja, najbolja stvar koju možeš sebi priuštiti je još jedan dan za odmor i uživanje u prirodi.

💤 Treće noćenje gratis znači da:
✔️ Ne moraš odmah nakon kanu ture pakovati stvari i kretati na put.
✔️ Možeš opušteno uživati u večeri nakon avanture, uz hranu, piće i dobro društvo.
✔️ Ujutru se budiš odmoran, bez žurbe, spreman za lagani povratak kući.

Ovo je naša posebna ponuda za sve one koji žele više avanture, ali i više vremena da je zaista dožive. Jer nakon dva dana na rijeci – malo dodatnog odmora nikome ne škodi! 😊✨

PRIMAMLJIVO, ZAR NE?

KOLIKO TO SVE KOŠTA?

Cijena programa zavisi od smještaja koji izabereš.
Da ne moraš da pretražuješ tabele sa detaljnjim cijenama, odmah ti kažemo:

💰 Cijene po osobi:

  • BASIC sobe – oko 250€
  • STANDARD sobe – oko 270€
  • COMFORT SOBE – oko 280€

📢 Dajemo popuste za veće grupe i firme, a tokom radnih dana nudimo čak 25% popusta!

💡 Šta sve dobijaš za ovu cijenu?

Tri dana, rafting i kanjoning turu
Dva noćenja i šest obroka
Rafting na Tari i Drini (20 km, Brštanovica-Bastasi)
✅ Kanjonig Hrčavkom
Nova oprema i profesionalni IRF vodiči
Sigurnosni kajakaš u pratnji
Prevoz do starta raftinga i kanjoninga
Korištenje bazena
Sve takse i putno osiguranje

Sve je uključeno – samo dođi i uživaj u avanturi! 🚣‍♂️🔥

Detaljne cijene ovog aranžmana, po osobi:

*Klikom na tip sobe otvara se prozor sa pregledom sobe i fotografijama.


1 osoba u sobi
2 osobe u sobi
3 osobe u sobi
4 osobe u sobi
Dvokrevetna Comfort soba (dva singl kreveta)
326€
276€
-
-
Četverokrevetna Comfort soba (bračni + sofa)
346€
286€
266€
256€
Trokrevetna Standard soba (bračni + singl)
316€
266€
256€
-
Četverokreveta Standard soba (bračni ili singl kreveti)
326€
276€
258€
251€
Četverokrevetna Basic soba (bračni ili kreveti na sprat)
306€
266€
246€
246€
I

DAJEMO ČAK I DO 30% POPUSTA NA OVE CIJENE ZA RANE REZERVACIJE

I

DAJEMO ČAK I DO 30% POPUSTA NA OVE CIJENE ZA RANE REZERVACIJE

I

DAJEMO ČAK I DO 30% POPUSTA NA OVE CIJENE ZA RANE REZERVACIJE

I

DAJEMO ČAK I DO 30% POPUSTA NA OVE CIJENE ZA RANE REZERVACIJE

I

DAJEMO ČAK I DO 30% POPUSTA NA OVE CIJENE ZA RANE REZERVACIJE

Fotografije

Sačuvajte uspomene!

Tokom spusta, profesionalni foto kajakaš prati sve čamce i pravi 30-60 fotografija po čamcu na 3-6 najatraktivnijih lokacija na rijeci.

Fotografije u digitalnom formatu dobijate na SD kartici (ili vam ih pošaljemo WeTransferom), a možete ih kupiti po cijeni od 60€ po čamcu.

Povedite klince sa vama!

25% Popusta za djecu

Za djecu do 6 godina sve je BESPLATNO, a za djecu uzrasta od 6 do 12 godina dajemo popust od 25% na redovne cijene programa.

*NAPOMENA: Popusti se ne mogu kombinovati, uzima se najveći mogući popust.

KAKO REZERVISATI?

Rezervisati program je vrlo lako i jednostavno – možeš to učiniti klikom na ovo veliko dugme dole koje će te prebaciti na naš online sistem za rezervaciju gdje možeš sve sam da izabereš, od termina dolaska, broja osoba, smještaja, ishrane, itd itd..Možeš čak i da odmah sve karticom platiš!

Ako te mrzi da sve to sam radiš, pozovi nas ili nam piši na taj broj ispod, i mi ćemo sve to za tebe odraditi!

+387 66 640 882

Klikni na neku od ovih ikonica i pošalji nam direktnu poruku, dostupni smo 24/7:

VAŽNO JE ZNATI PRIJE DOLASKA

Da biste uspješno i sigurno rezervisali svoj program, neophodno je izvršiti avansnu uplatu u iznosu od 50% od ukupne cijene programa.

U slučaju otkazivanja, ne refundiramo avansne uplate. Plaćeni aranžman može da se iskoristi u toku tekuće sezone u nekom drugom terminu, ukoliko je otkazivanje najavljeno najmanje 15 dana prije datuma dolaska.

Ako je aranžman otkazan:

  • 15-5 dana pre najavljenog dolaska, 30% od ukupnog iznosa će biti naplaćeno,
  • 4-1 dan pre najavljenog dolaska, 50% od ukupnog iznosa će biti naplaćeno,
  • 1 dan pre najavljenog dolaska kao i bez dolaska, 100% će biti naplaćeno.

Nije dozvoljeno unositi hranu ili piće u prostor kampa, posebno u oblastima namjenjenim smeštaju ostatka gostiju.

Strogo je zabranjeno unositi bluetooth zvučnike ili bilo koje druge zvučnike u prostor kampa, posebno u oblastima namenjenim za smještaj i odmor gostiju.

Konzumiranje alkohola prije i tokom raftinga nije dozvoljeno. Putnicima koji su pod dejstvom alkohola neće biti dozvoljeno da idu na rafting.